درباره شرکت ما

سخن مدیریت

رشد روز افزون دانش و فناوری در کشور عزیزمان ایران میسر نبود مگر با تلاش تک تک افراد ملت سر بلند این مرزو بوم.

نظر به برخواستن موج عظیم پیشرفت علوم ، هیئت موسس شرکت کهن ژن کوثر بر آن است تا با تجهیز آزمایشگاهای کنترل کیفی ، تحقیقاتی و تشخیص طبی به صورت علمی و تخصصی و تامین نیازهای آنها با بالاترین کیفیت در جهت این تقویت این حرکت گام برداشته و با اهمتی بلند و با کمک مشاوران متخصص به این هدف دست یابد .

معرفی شرکت
شرکت کهن ژن کوثر فعالیت خود را در زمینه تولید کیت های تشخیصی سلولی و واردات ابزارهای پژوهشی در حیطه علوم زیستی آغاز نمود ، شرکت کهن ژن کوثر در سال 1389 تاسیس شد و هم اکنون یکی از شرکت های فعال در زمینه کیتهای تشخیصی و سلولی مولوکولی  در ایران(استان اصفهان) می باشد.

این شرکت ،ارائه دهنده  مواد، کیتهای تحقیقاتی پایه  و بالینی، کیتهای تشخیصی و ابزارهای پژوهشی می باشد. تجربه طولانی این شرکت سبب ارائه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان می باشد. همکاری با شرکت های معتبر بین المللی در زمینه های بیوشیمی ، فیزیولوژی، بیولوژی مولکولی، ایمونولوژی، زیست شناسی سلولی و تشخیصی، دست مایه ارائه محصولات و خدمات گسترده به طیف وسیعی از مشتریان در دانشگاه ها ، موسسات علمی و تحقیقاتی، بیوتکنولوژی و شرکت های داروسازی و همچنین آزمایشگاه های بالینی شده است.

کیتهای تحقیقاتی مولوکولی و PCR از جمله کیت های HCV , CMV, HBV و…اصلی ترین محصولات شرکت کهن ژن کوثر محسوب می شوند.

شرکت کهن ژن کوثر ،هم اکنون به عنوان یک هدف مهم، گسترش فعالیتهای خود به زمینه های ژنومیکس و پروتئومیکس در تحقیقات را مد نظر دارد. تمام تلاش ما طراحی و ارائه کیتهایی با کاربری آسان و کارایی بالا و قیمت مناسب تر برای پژوهشگران می باشد.

برای ثبت درخواست استخدام کلیک کنید

مشخصات و رزومه خود را ثبت کنید، ما با شما تماس می گیریم.

پژوهشگاه رویان

ارائه خدمات درمانی به زوج‏‌های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری و همچنین تحقیقات سلولهای بنیادی و ...

آزمایشگاه ژنوم اصفهان

تشخیص بیماری های ژنتیکی ناشی از تغییرات ایجاد شده در توالی ژن ها و همچنین تشخیص ناهنجاری های کروموزومی ، با استفاده از تکنیک های آزمایشگاهی پیشرفته ی ژنتیک مولکولی و سیتوژنتیک

آزمایشگاه دکتر ولیان

در سال 1379 به مدد دکتر صادق ولیان تاسیس شد و در زمینه های سیتوژنتیک، مولکولی شایع، مولکولی خاص و سایر آزمایشات ژنتیکی فعالیت می کند.

آزمایشگاه دکتر برادران

این آزمایشگاه دارای 60 پرسنل مجرب در بخش های بیوشیمی ، ایمونولوژی ،فلوسایتومتری،قارچ شناسی ،انگل شناسی،هماتولوژی،هورمون،بخش مولکولی و بیوشیمی اختصاصی و پاتولوژی می باشد.

آزمایشگاه نوبل اصفهان

زیر نظر دکتر عجمی، ارائه خدمات آزمایشگاهی با استفاده از تکنولوژی ها و تجهیزات آزمایشگاهی و دریافت نتیجه بصورت آنلاین

آزمایشگاه اریترون

زیر نظر دکتر عزیزی، انجام حدود 5000 نوع آزمایش در حوزه تشخیص پزشکی با بهره‌گیری از سیستم اتوماسیون جامع آزمایشگاهی

دانشگاه صنعتی اصفهان

یکی از چند دانشگاه برتر و یکی از ارکان پژوهش و نوآوری همراه با آموزش در سطح پیشرفته در زمینه های علوم و مهندسی در ایران می باشد.

دانشگاه خوراسگان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

رضایتمندی مشتریان

با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت عالی در سریعترین زمان ممکن و همچنین با مناسب ترین قیمت توانسته ایم رضایت مشتریانمان را جلب کنیم.

تنوع محصولات و خدمات0%
سرعت تحویل0%
قیمت مناسب0%

زنگ بزنید و مشورت بگیرید: 9697-651-0313

در زمان های خارج از ساعات کار دفتر به شماره تماس ضروری زنگ بزنید.